top of page
Ekran Resmi 2022-03-14 22.25.29.png

Hakkımızda 

Amaç ve Vizyon
AMACIMIZ
MaviLogo.png

Bilginin ve deneyimin gücüne inanan Yönetim Ofisim İşletme Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin;​

  • Ön (Gerçek) Muhasebe,

  • Finansal Planlama,

  • Alacak Tahsilatı,  

  • Pazarlama ve Satış,

  • İnsan Kaynakları Yönetimi

Kapsamındaki iş ve işlemlerinin EKONOMİK ve OBJEKTİF bir şekilde planlanması, yürütülmesi ve raporlanmasıyla birlikte bu konularda yazılım ve uygulamalar geliştirilmesi amacıyla kurulmuştur.

Ayrıca hizmet verilmekte olan konular hakkında, YÖNETİCİ, GİRİŞİMCİ ve ÖĞRENCİLER için teorik ve pratik bilgilerle uygulamaları da içeren BİREYSEL ve KURUMSAL EĞİTİMLERİN DÜZENLENMESİ de Yönetim Ofisimin amaçları arasında yeralmaktadır.

VİZYONUMUZ

Özellikle küçük ve orta ölçekli  işletmeler tarafından, değeri çok iyi anlaşılamadığı için ya hiç dikkate alınmayan veya uzman olmayan bir ofis personeline yaptırılmaya çalışılan, 

Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Finansal Yönetim faaliyetlerini, hukuksal, bilimsel ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde PLANLAYAN, UYGULAYAN ve ÖLÇÜLEBİLİR kriterlerle mukayeseli olarak RAPORLAYAN, 

Bu kapsamda işletme yöneticilerine çok değerli ve yol gösterici bilgiler sunan,

 

GÜVENİLİR, UZMAN ve YENİLİKÇİ bir kuruluş olmaktır.

Ekran Resmi 2022-03-15 19.36.09.png
Vizyonumuz
DEĞERLERİMİZ
Bilimsel.png

BİLİMSEL

Bilgiye ve bilimsel yaklaşıma sadakatle bağlıyız. Danışmanlık verdiğimiz konular hakkındaki araştırma ve gelişmeleri sürekli takip ederiz. Kararlarımızı matematik, istatistik vb. bilimsel yaklaşımların ışığında gözden geçiririz.

Objektif.png

OBJEKTİF / TARAFSIZ

Birlikte çalıştığımız işletmelerde, patron, yönetici, çalışan vb. çevrelerin etkisinde kalmaksızın tamamen tarafsız, ölçülebilir, ispatlanabilir veri ve bilgiler doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Guvenilir.png

GÜVENİLİR

Bilimsel ve objektif kriterler doğrultusunda çalışmamızdaki en önemli amaç, GÜVENİLİR OLMAKTIR. Yapamayacağımız işleri taahhüt etmediğimiz gibi taahhüt ettiğimiz işleri de layıkıyla yapabilmek için çalışırız.

Sirdas.png

SIRDAŞ

İşimiz gereği edindiğimiz bilgilerin mahremiyetine çok önem veriyoruz. Birlikte çalıştığımız işletmelere ait ticari sırların her ne olursa olsun muhafazasının bizim en büyük görevimiz ve bir anlamda varlık sebebimiz olduğuna inanıyoruz.

Ekonomik.png

EKONOMİK

Yönetim Ofisim tarafından sunulan tüm hizmetlerin, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için daima en verimli ve ekonomik yöntem olacağını iddia ediyoruz.

Duzenli.png

SİSTEMATİK

Tüm çalışmalarımız ve raporlarımız karmaşadan uzak, zaman, yöntem ve şekil açısından nitelik ve nicelikleri belirlenmiştir. Tüm iş ve işlemler belirlenen zamanda ve belirlenen şekilde gerçekleştirilmektedir.

Degerlerimiz
Referanslar

REFERANSLAR

Cafe ve Bar olarak hizmet veren işletmenin;
Gelir, gider ve karlılık raporlarının hazırlanmasıyla, satılan malların maliyetinin hesaplanmasına yönelik stok ve sarf kayıtlarının raporlanması, cari hesap takibi, finansal planlama vb. faaliyetleri yürütülmektedir. 
 

El Botellon Cafe Bar

Logo.png
Ege Bölgesinin en büyük Tenis Kulübü olan işletmenin Üye kayıt ve takibinden, gelir, gider ve karlılık raporlarıyla finansal planlama hizmetlerine kadar idari ve mali işler kapsamındaki tüm iş ve işlemleri yürütülmektedir.

Sealra Tenis Kulübü

SealraLogo.jpg
Aynı marka bünyesindeki 4 salonun gelir/gider takibi, pazarlama ve satış stratejileri oluşturulmuş, karlılık analizleri yapılmıştır. 
Ayrıca markanın franchise altyapısı ve dosyaları da hazırlanmıştır.

Club Sportiva

ClubSportiva.jpg
Grup iştiraklerinden olan Türkkep Kayıtlı Elektronik Posta A.Ş'nin 5 yıllık faaliyet ve finansal analiz raporlarının hazırlanması ve sunumu.

Verion Teknoloji Grubu

Verion.png
Şirketin finansal durum analizleriyle yatırım ve borçlanma stratejilerine yönelik raporlama hizmeti verilmiştir.

MEGAMER Doğaltaş A.Ş.

megamer.jpg
Tesisin kuruluş aşamasındaki satınalma ve kiralama faaliyetleriyle, işletme dönemindeki gelir/gider, tahsilat, ve ödeme kayıtları ve karlılık analizlerinin yapılması.

CARRERA Fitness & SPA

CarreraFolkart.png
Grup şirketleri tarafından yapılan tüm ihracat işlemlerinin kayıt, takip ve raporlanmasıyla idari ve mali işler kapsamındaki tüm iş ve işlemlerinin yürütülmesi ve raporlanması.

CORNER Group Dış Tic. Ltd. Şti.

Corner.jpg
Ülkemizin ilk ve en büyük elektronik imza servis sağlayıcı durumunda olan şirketin kuruluş fizibiliteleri hazırlanarak karar verici makamlara sunumları yapılmıştır.

TÜRKTRUST Bilgi, İletişim ve Bilişim A.Ş.

TurkTrust.png
Tedavisi devam etmekte olan uzuvlarını kaybetmiş Gazilerimiz için kurulan Silikon Protez Atölyesinin fizibilite dosyasının oluşturulması ve sunumu.

TSK Rehabilitasyon ve Bak. Mrk.

Rehabilitasyon.jpg
Vakıf tarafından yaptırılan 105 milyon USD değerindeki hastanenin yapım aşamasındaki satınalma ve devir teslim süreçlerine ilişkin kayıtların tutulması, Vakfın İdari ve Mali işlemlerinin kayıt ve raporlanmasıyla, nakit portföyünün yönetilmesi.

Türk Silahlı Kuvvetleri ELELE Vakfı

TSK.jpg
Çalışma Saatleri
Çalışma Saatleri
  • İşletmemiz resmi tatil günlerinde kapalıdır.

Bize Ulaşın
Daha Fazla Bilgi İçin, İletişime Geçin.

Yardımcı olmak için buradayız. Adres, Telefon, Sosyal Medya ve e-Posta kanallarımız üzerinden bize ulaşın.

bottom of page